Candy CDIM 6766: energooszczędna zmywarka

Jakub Kornacki
Candy CDIM 6766: energooszczędna zmywarka

Candy CDIM 6766 jest energooszczędną zmywarką przeznaczoną do zabudowy. Pojemne urządzenie jest w stanie wyczyścić jednorazowo aż 16 kompletów naczyń.

0

Candy CDIM 6766 to z produkt, który z pewnością docenią rodziny liczące dużą ilość członków. Model o szerokości 598 mm jest w stanie jednorazowo wyczyścić aż 16 pełnych kompletów naczyń. Tak dużą pojemność inżynierowie osiągnęli dzięki specjalnie zaprojektowanym drzwiczkom zmywarki, które pozwoliły na zwiększenie rozmiaru koszy. Urządzenie jest przyjazne środowisku naturalnemu i reprezentuje klasę A+++ efektywności energetycznej.

0-32900476 CDIM 6766-F-4592-M

Warto zwrócić uwagę na dolny kosz o rozmiarze XXL oraz dodatkowe składane stojaki. Dzięki nim urządzenie pozwala całkowicie wykorzystać przestrzeń. Oprócz tego zmywarka Candy CDIM 6766 oferuje możliwość regulowania koszy według własnych zapotrzebowań. Wysokość górnego kosza można zmieniać, a po złożeniu dolnego kosza można w nim umieścić duże naczynia, takie jak np. garnki czy brytfanny.

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 12 różnych programów pracy. Wśród nich znajduje się np. program higieniczny, który kładzie szczególny nacisk na eliminację uporczywych zabrudzeń oraz bakterii. W tym wypadku urządzenie myje naczynia w temperaturze 75oC. Warto zwrócić uwagę, że praca zmywarki jest bardzo cicha i oscyluje w granicach 43 dB.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.