Candy CDP 2D1145X: mała-wielka zmywarka

Jakub Kornacki
Candy CDP 2D1145X: mała-wielka zmywarka

Candy CDP 2D1145X jest najnowszą zmywarką do zabudowy, która własnie pojawiła się w ofercie producenta. Urządzenie charakteryzują niewielkie rozmiary oraz ogromna pojemność wsadu, w której zmieścimy aż 11 kompletów naczyń.

0

Podczas produkcji nowej zmywarki Candy CDP 2D1145X inżynierowie pragnęli stworzyć urządzenie, które nie będzie zajmowało wiele miejsca, a jednocześnie będzie posiadało na tyle dużą pojemność, aby w jego wnętrzu można było umyć 11 kompletów naczyń jednocześnie. To wszystko za sprawą specjalnie zaprojektowanego systemowi koszy i dodatkowej trzeciej szufladzie, która została przygotowana na sztućce i inne dłuższe elementy.

Dodatkową przestrzeń wewnątrz urządzenia dają nam zupełnie nowo opracowane drzwiczki. Warto zaznaczyć, że wysokość górnego kosza może być regulowana według indywidualnych zapotrzebowań użytkowników. Producent wyposażył zmywarkę w 7 różnych programów zmywania. Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą, której hałas oscyluje w granicach 45 dB.FOTO_Candy_CDP 2D1145X

Candy CDP 2D1145X reprezentuje klasę A++ efektywności energetycznej. Producent podkreśla, że podczas trwania cyklu pracy urządzenie zużywa jedynie 8 litrów wody. Zmywarka została wyposażona w skuteczne zabezpieczenie przeciw wypływowe Aqua stop, które chroni przed zalaniem.

Zmywarka Candy CDP 2D1145X jest dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 1499 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.