Candy CKBBF182: energooszczędna chłodziarko-zamrażarka

Jakub Kornacki
Candy CKBBF182: energooszczędna chłodziarko-zamrażarka

Chłodziarko-zamrażarka Candy CKBBF182 została wyposażona w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które mają zapewnić najlepsze warunki do przechowywania artykułów spożywczych.

0

Jednym z najważniejszych rozwiązań, zastosowanych przez producenta w Candy CKBBF182 jest z pewnością system No Frost. Technologia bezszronna maksymalnie zmniejsza wilgotność w komorze zamrażalnika, co wiąże się z eliminacją powstawania szronu i koniecznością długotrwałego i mozolnego procesu rozmrażania. Lodówka ma specjalny system wentylacji, który zapewnia jednolity rozkład temperatury na różnych poziomach lodówki, a także zwiększa skuteczność chłodzenia.49-34900485 CKBBF 182-F-52077-M

W Candy CKBBF182 zastosowano specjalnie zaprojektowane wysuwane pojemniki Beauty Box, które zostały przeznaczone do przechowywania kosmetyków, lakierów do paznokci oraz innych drobiazgów. Akcesoria te lubią bowiem niską temperaturę. Wewnątrz urządzenia zastosowano oświetlenie LED.

W Candy CKBBF182 zastosowano specjalnie zaprojektowaną przestrzeń, wewnątrz której przechowywanie artykuły spożywcze mają zachować swoją świeżość i wygląd przez dłuższy okres czasu. Wewnątrz tej komory temperatura utrzymuje się w przedziale od 0oC do 3oC. Całkowita pojemność urządzenia wynosi 256 litrów. Model reprezentuje klasę A+ efektywności energetycznej.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.