Candy CMB97SLX WIFI: inteligentny okap kominowy

Jakub Kornacki
Candy CMB97SLX WIFI: inteligentny okap kominowy

Candy CMB97SLX WIFI to kuchenny okap kominowy, który skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy oraz parę wodną powstającą wskutek gotowania. Urządzeniem można sterować zdalnie.

0

Cechą wyróżniającą Candy CMB97SLX WIFI na tle pozostałych okapów kuchennych to zastosowany przez producenta wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenie współpracuje z dedykowaną aplikacją mobilną Simply-Fi, która umożliwia monitorowanie stanu pracy oraz sterowanie okapem z poziomu wybranych urządzeń mobilnych. Zaawansowany technologicznie okap prezentuje się stylowo i nowocześnie. Produkt z pewnością będzie pasował do każdego rodzaju wykończenia wnętrza kuchennego.CANDY_okap CMB97SLX WIFI

Candy CMB97SLX WIFI to inteligentne urządzenie, w którym zastosowano wiele czujników. Współpracują one ze wspomnianą wcześniej aplikacją i powiadomią użytkownika w przypadku wykrycia dymu. Aplikacja mobilna pozwala również uruchomić LED-owe oświetlenie, które podkreśla szyk i elegancję okapu.

Candy CMB97SLX WIFI zastosowano nowoczesny system wentylacji, który odpowiada za czyste pomieszczenie w kuchni. Wysoka efektywność wentylowania wiąże się z cichą pracą urządzenia. Producent zapewnia, że praca okapu w żadnym stopniu nie będzie utrudniała domownikom w spaniu, rozmowie czy wykonywaniu codziennych czynności. 

Okap kominowy Candy CMB97SLX WIFI wyceniono na 2299 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.