Candy CMB97SLX WIFI: wydajny okap

Jakub Kornacki
Candy CMB97SLX WIFI: wydajny okap

Candy CMB97SLX WIFI jest okapem kuchennym, który łączy w sobie funkcjonalną oraz wydajną pracę z eleganckim wzornictwem. Model wyróżnia się nowoczesnym i stylowym designem.

0

Candy CMB97SLX WIFI jest połączeniem skuteczności działania i nowoczesnego, eleganckiego wzornictwa. Urządzenie zostało wyposażone w moduł łączności bezprzewodowe Wi-Fi. Dzięki niemu istnieje możliwość bezprzewodowego zarządzania pracą okapu przy użyciu dedykowanej aplikacji mobilnej - SimplyFi.pc

Dzięki modułowi Wi-Fi użytkownik zostanie natychmiastowo powiadomiony w chwili, gdy inteligentne urządzenie wykryje dym w pomieszczeniu. Użytkownik może również włączać oraz wyłączać oświetlenie okapu podczas nieobecności w domu. Całkowita moc urządzenia nie przekracza 1000 W.

Praca okapu jest wydajna, ale nie głośna - nie będzie więc przeszkadzała podczas oglądania filmów czy rozmowy z członkami rodziny. Candy CMB97SLX WIFI jest prostym w obsłudze urządzeniem wyposażonym w dotykowy wyświetlacz elektroniczny. Szyk, klasę i elegancję okapu podkreśla oświetlenie LED. 

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.