Candy CVMA90N: nowoczesny i elegancki okap

Jakub Kornacki
Candy CVMA90N: nowoczesny i elegancki okap

Okap kuchenny Candy CVMA90N to propozycja przede wszystkim dla posiadaczy nowoczesnego wyposażenia kuchennego. Funkcjonalne urządzenie prezentuje się bardzo elegancko i stylowo.

0

Na pierwszy rzut oka widać, że Candy CVMA90N to niezwykły okap. Urządzenie przyciąga wzrok swoją formą, a także eleganckim wykończeniem. Model został wykonany z czarnego połyskliwego szkła i z łatwością wkomponuje się do każdej kuchni zaprojektowanej w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Candy CVMA90N został przeznaczony do pracy w dwóch trybach - pochłaniacza i wyciągu. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono cztery stopnie regulacji prędkości. Wśród nich znajduje się wyjątkowy tryb TURBO. Według producenta jest on w stanie pracować z prędkością 611 m3/h.CANDY_okap CVMA90N

Obsługa Candy CVMA90N jest bardzo intuicyjna i nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów. Użytkownicy mają możliwość sterowania dotykowego na wyświetlaczu elektronicznym. Producent nie zapomniał o zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań. Wśród nich znajduje się np. timer, oświetlenie LED, a także filtr przeciwtłuszczowy.

Elegancki i nowoczesny okap Candy CVMA90N wyceniono na 1119 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.