Candy CVR60N: okrągły okap kuchenny

Jakub Kornacki
Candy CVR60N: okrągły okap kuchenny

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważnym urządzeniem jest okap kuchenny. Candy CVR60N to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych rozwiązań, a jednocześnie chcieliby wprowadzić odrobinę elegancji i nonszalancji w swojej kuchni.

0

To, co wyróżnia Candy CVR60N na tle konkurencyjnych urządzeń tej samej kategorii widać na pierwszy rzut oka. Najnowszy okap kuchenny ma nietypowy, okrągły kształt. Okap został wykonany z najwyższej jakości materiałów i został przeznaczony przede wszystkim do zastosowania w nowoczesnym wystroju wnętrza kuchennego.

Candy CVR60N zaskakuje nie tylko wyglądem, ale również i możliwościami. Jak podkreśla producent, nowe urządzenie o stosunkowo niewielkich rozmiarach jest w stanie pracować w kilku różnych prędkościach. W trybie Turbo okap osiąga najwyższą prędkość pracy na poziomie 728 m3/h. CANDY_okap CVR60N

Pomimo wydajności i efektywności swej pracy Candy CVR60N reprezentuje klasę A efektywności energetycznej. Producent wyposażył urządzenie w funkcjonalny timer. Zadaniem zastosowanego filtra przeciwtłuszczowego jest oddzielenie oparów kuchennych od tłuszczów. W ten sposób można zapewnić ochronę i bezpieczeństwo meblom kuchennym. 

Candy CVR60N jest funkcjonalnym i eleganckim urządzeniem zaprojektowanym w nowoczesnym stylu. Klasę i elegancję uwydatnia zastosowany przez producenta wyświetlacz elektroniczny, który informuje o podstawowych parametrach pracy urządzenia. Okapem steruje się dotykowo.

Okrągły okap kuchenny Candy CVR60N wyceniono na 1176 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.