Candy ELITE FCEK826XL: samoczyszczący się piekarnik

Jakub Kornacki
Candy ELITE FCEK826XL: samoczyszczący się piekarnik

Candy ELITE FCEK826XL to nowoczesny piekarnik, który posiada ciekawą funkcją samoczyszczenia. Praktyczne urządzenie zostało wyposażone w wiele programów do pieczenia, które z pewnością sprostają zadaniom nawet najbardziej wymagających kucharzy.

0

Nowoczesny piekarnik Candy ELITE FCEK826XL został wyposażony w ogromne wnętrze, którego pojemność całkowita wynosi 68 litrów. To wystarczająco dużo miejsca do swobodnej cyrkulacji powietrza, dzięki której użytkownicy będą mogli uzyskać zadowalające efekty pieczenia za każdym razem. Duża pojemność wnętrza w połączeniu z zastosowaniem grzałki pierścieniowej wokół wentylatora zapewniają pieczenie na kilku poziomach w tym samym czasie.Candy_Elite FCEK826XL

Candy ELITE FCEK826XL prezentuje się stylowo i bardzo elegancko. W górnej części umieszczono intuicyjny i funkcjonalny programator dotykowy. Użytkownicy w prosty i błyskawiczny sposób mogą dobrać odpowiedni program pieczenia, a także czas i temperaturę. Urządzenie zostało wyposażone w ciekawą funkcję podtrzymywania ciepła (podgrzewania) w temperaturze 60oC.

CANDY_Piekarnik_ktory_wyczysci_sie_sam_1

Funkcjonalność Candy ELITE FCEK826XL dodatkowo zwiększa opcja samoczyszczenia. Aquactiva to program przeznaczony do szybkiego, codziennego czyszczenia wnętrza urządzenia. Program zużywa niewielką ilość wody i energii do skutecznego, 15-minutowego oczyszczenia komory piekarnika. Z kolei pyroliza jest najbardziej skutecznym systemem czyszczenia, który oczyszcza wnętrze piekarnika parą wodną rozgrzaną do temperatury 500oC. Producent zaznacza, że tego systemu czyszczenia nie powinno używać się częściej niż raz w miesiącu.

Źródło: Candy, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.