Candy GVS34 126DC3/2-S: wąska pralka ładowana od frontu

Jakub Kornacki
Candy GVS34 126DC3/2-S: wąska pralka ładowana od frontu

Candy GVS34 126DC3/2-S jest aktualnie jedną z najwęższych pralek na rynku. Zaawansowany technologicznie produkt z pewnością docenią osoby, które nie dysponują dużą ilością miejsca w łazience.

0

Candy GVS34 126DC3/2-S to pralka w wersji superslim. Nowoczesne i niezawodne urządzenie posiada wyłącznie 34 cm głębokości, dzięki czemu jest to z najwęższych modeli dostępnych na rynku. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, nowa pralka jest w stanie pomieścić aż 6 kilogramów załadunku.

Candy GVS34 126DC3/2-S reprezentuje klasę efektywności energetycznej A+++. W urządzeniu zastosowano technologię Smart Touch, która współpracuje z dedykowaną aplikacją dostępną na gadżety mobilne Simply-Fi. Dzięki niej istnieje możliwość zdalnego monitorowania oraz zarządzania ustawieniami pralki.CANDY_pralka GVS34 126DC3

Candy GVS34 126DC3/2-S zastosowano szereg funkcji, które mają usprawnić proces prania. Wśród nich znajduje się np. KG Detector, czyli program, który automatycznie dostosowuje program do wagi prania. Z kolei program EcoMix 20°C stwarza możliwość prania ubrań kolorowych z białymi bez konieczności ich wstępnego segregowania.

Ciekawy rozwiązaniem wydaje się być funkcja Stop & Load, dzięki której do rozpoczętego już cyklu prania można dołożyć jeszcze zanieczyszczone ubrania. Funkcja może okazać się bardzo przydatna dla osób zapominalskich. Aquaplus to specjalny program przeznaczony specjalnie dla alergików oraz osób o wrażliwej skórze.

Wąską pralkę Candy GVS34 126DC3/2-S można zakupić już od 1549 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.