Candy POP EVO FCPK606X: piekarnik z podwójną funkcją czyszczenia

Jakub Kornacki
Candy POP EVO FCPK606X: piekarnik z podwójną funkcją czyszczenia

Candy POP EVO FCPK606X to rewolucyjny piekarnik do zabudowany, który właśnie został zaprezentowany przez producenta. Innowacyjny produkt wykorzystuje szereg funkcjonalnych rozwiązań technologicznych.

0

Candy POP EVO FCPK606X wyposażono w przestronne wnętrze o łącznej pojemności 65 litrów. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednio wiele miejsca do swobodnej cyrkulacji powietrza, które będą miały odzwierciedlenie w dokładnym przygotowaniu wszelkiego rodzaju potraw. Zastosowana przez producenta grzałka pierścieniowa wokół wentylatora stwarza możliwość pieczenia na kilku poziomach w tym samym czasie.

Candy_Pop_evo_FCPK606X

Candy POP EVO FCPK606X wyposażono w innowacyjny, funkcjonalny i praktycznie intuicyjny programator dotykowy. Wbudowany programator czasowy automatycznie uruchomi oraz zakończy proces pieczenia. Bezpieczne wyjęcie gotowej potrawy z piekarnika zapewniają prowadnice teleskopowe. Piekarnik posiada ciekawą funkcję podtrzymywania temperatury na poziomie 60oC.

CANDY_Piekarnik_ktory_wyczysci_sie_sam_1

Najważniejszą z technologii zastosowanych w Candy POP EVO FCPK606X wydaje się być funkcja podwójnego czyszczenia. Aquaactiva jest to szybki cykl czyszczenia, który charakteryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej. Rozwiązanie to jest proste i szybkie w użyciu, a jego praca nie korzysta ze środków chemicznych, tylko z samej wody. Z kolei Pyroliza polega na dokładnym czyszczeniu wnętrza piekarnika. Producent zaleca stosowanie tego rozwiązania raz w miesiącu. Doskonałe rezultaty czyszczenia osiągane są dzięki wysokiej temperaturze podczas cyklu pracy, która wynosi około 500oC. Po zakończeniu cyklu pracy jednego bądź drugiego trybu, wnętrze piekarnika wystarczy przetrzeć jedynie mokrą ścierką.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.