Candy Watch & Touch: inteligentny piekarnik nagrodzony

Jakub Kornacki
Candy Watch & Touch: inteligentny piekarnik nagrodzony

Inteligentny piekarnik Candy Watch & Touch, o którego premierze informowaliśmy na początku roku (link), został uhonorowany najważniejszą światową nagrodą w dziedzinie wzornictwa - Red Dot Design Award: Product Design 2018.

0

Red Dot Design Award są najbardziej prestiżowymi nagrodami w kategorii designu na świecie. Przyznawane są projektantom, producentom oraz urządzeniom, które wyróżniają się eleganckim wzornictwem. Piekarnik Candy Watch & Touch został wyróżniony spośród 6300 innych produktów, które zostały zgłoszone do konkursu z 59 krajów świata. 

Candy_piekarnik Watch&Touch_ foto_2

Piekarnik stworzony przez Grupę Candy to produkt premium o ponadczasowym designie, który reprezentuje główne wartości marki: włoski styl, kreatywność, a przy tym wyjątkową intuicyjność w użyciu oraz możliwość dostępu do internetu. Piekarnik prezentuje się stylowo i nowocześnie, z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wykończenie wnętrza kuchennego.

Candy_piekarnik Watch&Touch_ foto_5

Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem wyjątkowego, 19-calowego ekranu dotykowego. Inteligentny wyświetlacz pozwala użytkownikowi na sprawdzenie stanu przygotowanej potrawy w dowolnej chwili. Oprócz tego przy użyciu wyłącznie jednego dotknięcia można sięgnąć do inteligentnej książki kucharskiej.

Candy_piekarnik Watch&Touch_ foto_1

Zintegrowana kamera HD oferuje możliwość zobaczenia procesu pieczenia bez konieczności otwierania piekarnika. Wbudowany moduł Wi-Fi oferuje możliwość zarządzania ustawieniami oraz kontrolowania procesu pieczenia przy użyciu dedykowanej aplikacji Candy Simply-Fi na wybrane urządzenia mobilne.

Piekarniki Candy znajdziesz tutaj.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.