Candy Watch&Touch: rewolucyjny piekarnik w Twojej kuchni

Jakub Kornacki
Candy Watch&Touch: rewolucyjny piekarnik w Twojej kuchni

Candy Watch&Touch jest nowoczesnym piekarnikiem, przy użyciu którego każdy będzie mógł rozwijać swoją pasję do gotowania bez jakichkolwiek ograniczeń.

0

Candy Watch&Touch jest rewolucyjnym piekarnikiem kuchennym, który został wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi, a także unikalne drzwiczki all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD. Przygotowywanie potrawy może być kontrolowane przez użytkowników za pomocą jednego dotknięcia urządzenia.

Candy_Watch&Touch_11

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 19-calowy interfejs, który jest prosty w obsłudze. Dzięki niemu w każdej chwili można sprawdzić stan przygotowania potrawy. Wystarczy wyłącznie wybrać tryb pieczenia, by następnie znaleźć przepis na ulubione danie. Wbudowana zintegrowana kamera HD pozwala sprawdzić, na jakim etapie jest pieczenie, bez konieczności otwierania drzwi piekarnika.Candy_Watch&Touch_12

Wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi został zainstalowany w piekarniku w celu nawiązania połączenia z dedykowaną aplikacją mobilną na urządzenia mobilne Candy Simply-Fi. Również przy użyciu tej aplikacji użytkownik może zyskać informacje dotyczące stanu przygotowania potrawy.

Candy_Watch&Touch_10

Wewnątrz Candy Watch&Touch zastosowano dwa rzędy bocznych światełek LED, które oferują 360-stopniowe podświetlenie. Piekarnik dodatkowo wyposażono w drzwi z systemem Soft Close, dzięki czemu zamykają się one wyjątkowo cicho, a dodatkowo są odporne na codzienne użytkowanie. Całkowita pojemność nowego urządzenia wynosi 80 litrów.

Piekarnik Candy Watch&Touch można zakupić już od 6499 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.