Candy simply Fi podłącza urządzenia AGD do internetu

Adam Kwiatkowski
Candy simply Fi podłącza urządzenia AGD do internetu

Włoski producent sprzętu AGD wprowadza urządzenia z usługą simply Fi, którymi można sterować za pomocą aplikacji w smartfonie, tablecie lub komputerze. W ofercie są pralki, lodówki, piekarniki, lodówki a nawet okapy kuchenne. Producent zapowiada, że chce, aby urządzenia z simply Fi były dostępne cenowo dla jak najszerszego grona zainteresowanych. 

0

Candy Simply|Fi to system, który ma szansę spopularyzować ideę inteligentnego domu. Włoski producent sprzętu AGD wprowadził do sprzedaży linię przystępnych cenowo urządzeń domowych, którymi można zarządzać dzięki interaktywnej aplikacji w smartfonie lub w tablecie.  

Candy wprowadza pralki, lodówkę, okap, zmywarkę, piekarnik oraz płytę kuchenną, które będą połączone bezprzewodowo z użytkownikiem, dzięki specjalnej aplikacji. Simply|Fi pozwala na pełną kontrolę nad urządzeniami, również poza domem.

simplyFi_piekarnik_lodowkaLodówka CF 18S WIFI  i piekarnik FXE825X WIFI

Pralka czy lodówka z simply|Fi,  po połączeniu z siecią Wi-Fi, automatycznie wysyła do użytkownika informacje o swoich parametrach, korzystając z ustawień można włączyć lub wyłączyć różne funkcje. Aplikacja w tablecie zapamiętuje nawyki i preferencje użytkownika, aby w przyszłości podpowiadać gotowe zestawy ustawień, zgodne z preferencjami konkretnego profilu.

Renata_Mitura_prezentacjaSimplyFiCandyRenata Mitura z firmy Candy prezentuje aplikację simply|Fi i zmywarkę CDPM 95390XF

 Funkcje dostępne we wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach to:

- zdalne zarządzanie

- stały monitoring

- monitoring i  zarządzanie energochłonnością

- powiadomienia i wiadomości: urządzenie wysyła użytkownikowi informacje o aktualnym etapie procesu

- personalizacja ustawień na podstawie przyzwyczajeń, preferencji użytkownika

- diagnostyka urządzenia: urządzenie stale monitoruje I komunikuje użytkownikowi aktualny stan techniczny urządzenia, przypomina o wymaganych procesach prewencyjnych.  

simplyFi_pralkaPralka GSF4 137TWC3

Każde urządzenie posiada również pewne ekskluzywne funkcje i wysyła wiadomości oraz specjalne alerty przez Simply|Fi App.W ten sposób, nawet poza domem użytkownik otrzymuje informacje o, np: Zakończeniu procesu prania. Lodówka rozpoznaje kiedy drzwi zostały niedomknięte, w razie przerwy w dostawie prądu, wysyła informację o problemie. Okap wysyła ostrzeżenie o obecności dymu – i uruchamia się automatycznie by odświeżyć powietrze. 

Candy Simply|Fi system oferuje też inteligentny monitoring poboru energii, sugerując najlepsze sposoby użytkowania, tak by zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Sprawdź najlepsze ceny pralek GSF4 137TWC3

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.