Canon Cashback: zwrot pieniędzy za zakup wielu produktów foto

Jakub Kornacki
Canon Cashback: zwrot pieniędzy za zakup wielu produktów foto

Firma Canon poinformowała o rozpoczęciu atrakcyjnej oferty promocyjnej CASHBACK. Promocją objętych jest wiele produktów fotograficznych, za których zakup klienci otrzymają częściowy zwrot pieniędzy.

1

W najnowszej promocji Canon Cashback bierze udział wiele produktów z branży fotograficznej. Wśród nich znajdują się lustrzanki cyfrowe, cyfrowe aparaty kompaktowe, obiektywy, kamery, lampy błyskowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Łącznie promocją zostało objętych w sumie ponad 30 produktów, za których zakup klienci otrzymają częściowy zwrot pieniędzy nawet do 860 zł. Oprócz tego osoby, które zdecydują się na zakup produktu z promocji Canon Cashback, dodatkowo otrzymają 30% rabatu na wydruk dowolnej fotoksiążki Canon.

Promocja Canon Cashback rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 31 lipca 2016 roku. Aby wziąć udział w atrakcyjnej ofercie promocyjnej, należy zakupić wybrany produkt, a następnie zarejestrować zakup poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej www.canon.pl/cashback. Warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest dołączenie skanu lub fotografii dowodu zakupu w formie paragonu lub faktury VAT.wsWarunki oraz regulamin oferty promocyjnej Nikon Cashback znajdują się na stronie internetowej www.canon.pl/cashback. Tam też znajdziemy listę produktów, które biorą udział w promocji, a także adresy sklepów, w których możemy dokonać zakupu.

Źródło: Nikon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

jstalin00

Nikon Cashback?!?
Rety to nawet copy-paste reklamy Canon można spieprzyć?!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.