Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM: obiektyw typu telezoom

Jakub Kornacki
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM: obiektyw typu telezoom

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM jest kolejnym obiektywem typu telezoom, który pojawił się w bogatym portfolio producenta. Uniwersalne urządzenie może zostać wykorzystane w wielu różnych aspektach fotografii.

0

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM to konstrukcja, która została opatentowana pod kątem wydajności oraz solidności. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić fotografom możliwość precyzyjnego fotografowania szczegółów. Uniwersalny obiektyw sprawdzi się zarówno w fotografii portretowej, jak i krajobrazowej czy sportowej.

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM jest bardzo trwały i solidny. W jego obudowie producent zastosował specjalne elementy ochronne, których zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy w ciężkich warunkach. Obiektyw jest całkowicie odporny na działalność kurzu i wilgoci.

Canon EF 70-200mm f2.8L IS III USM

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USMn zastosowano 8-listkową przysłonę o maksymalnym otwarciu f/2.8, dzięki której użytkownicy mogą wykazać się kreatywnością podczas tworzenia fotografii. Najnowszy obiektyw bardzo dobrze sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia, bowiem do jego wnętrza trafia duża ilość światła.

Warto również zwrócić uwagę na technologię stabilizacji zastosowaną w Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM. 3.5-stopniowa stabilizacja obrazu kompensuje wszelkie rozmycia spowodowane ruchem aparatu, a pierścieniowy silnik USM zapewnia szybki i niemal bezgłośny autofokus.

Szeroki wybór obiektywów Canon znajdziesz tutaj.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.