Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM: obiektyw typu telezoom

Jakub Kornacki
Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM: obiektyw typu telezoom

Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM to najnowszy obiektyw fotograficzny typu telezoom. Uniwersalne urządzenie może zostać wykorzystane zarówno w fotografii portretowej, przyrodniczej czy nawet sportowej.

0

Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM o ogniskowej w przedziale 70-200mm jest uniwersalnym obiektywem fotograficznym, który może zostać wykorzystany zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografowaniem. Producent podkreśla, że bardzo dobra konstrukcja optyczna najnowszego urządzenia pozwala uzyskać szczegółowe i ostre zdjęcia zarówno przy standardowych kompozycjach, jak i przy fotografowaniu z największym zbliżeniem.Canon EF 70-200mm f4L IS II USM

Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM wyróżnia się ergonomiczną, a także bardzo trwałą i wytrzymałą konstrukcją, która jest charakterystyczna dla wszystkich modeli z serii L. Urządzenie ważące tylko 780 g bardzo dobrze sprawdzi się w pracy w terenie. Model został wyposażony w specjalną powłokę fluorytową, która ogranicza przedostawanie się jakichkolwiek zabrudzeń oraz wilgoci do elementów konstrukcyjnych.

Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM wyposażono w stały otwór przysłony, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na stałe światło w przeróżnych sceneriach. 9-listkowa przysłona tworzy wyrazisty, przyjemny efekt bokeh z pięknym rozmyciem tła dla podkreślenia fotografowanego obiektu. Model wykorzystuje także najnowszy moduł stabilizacji obrazu, co z kolei zapewnia możliwość błyskawicznego ustawienia ostrości w trudnych warunkach.

Obiektywy Canon znajdziesz tutaj.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.