Canon EOS 4000D: lustrzanka dla amatorów

Jakub Kornacki
Canon EOS 4000D: lustrzanka dla amatorów

Canon EOS 4000D to lustrzanka cyfrowa przeznaczona dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Zaawansowane technologicznie urządzenie oferuje wiele ciekawych i rozbudowanych możliwości.

0

Canon EOS 4000D wyposażono w 18,1-megapikselową matrycę APS-C, dzięki której istnieje możliwość wykonywania szczegółowych, ostrych i barwnych ujęć. Oprócz wykonywania standardowych fotografii, nowy aparat oferuje możliwość rejestrowania filmów wideo Full HD 1080p. Model został wyposażony w rozbudowane opcje łączności Wi-Fi i NFC, dzięki którym można natychmiast dzielić się wykonanymi materiałami. Canon EOS 4000D (2)

Canon EOS 4000D oferuje szeroki zakres czułości ISO 100-6400 (z możliwością rozszerzenia do ISO 12800), dzięki czemu użytkownicy nie są zobligowani do korzystania z lampy błyskowej, bowiem aparat zapewni nastrojowe zdjęcia przy słabym oświetleniu.Canon EOS 4000D

Sercem nowego aparatu jest wydajny i sprawnie działający procesor DIGIC 4+. Urządzenie zostało wyposażone w pełni automatyczny tryb, który dobiera optymalne ustawienia i w ten sposób ułatwia wykonywanie fotografii początkującym. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono łatwy w obsłudze, wyraźny ekran LCD o przekątnej 6,8 cm. Kompaktowa i ergonomiczna obudowa jest łatwa w manewrowaniu.

Canon EOS 4000D wyceniono na 1550 zł.
Aparaty Canon w promocyjnej cenie znajdziesz tutaj.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.