Canon EOS M5: funkcjonalny aparat bezlusterkowy

Jakub Kornacki
Canon EOS M5: funkcjonalny aparat bezlusterkowy

Najnowszy bezlusterkowiec Canon EOS M5 łączy w sobie możliwości, które oferowane są przez lustrzanki cyfrowe z kompaktową formą poręcznych aparatów fotograficznych. Wysokiej jakości urządzenie oferuje wiele ciekawych funkcji.

1

Canon EOS M5 został wyposażony w 24,2-megapikselową matrycę CMOS APS-C oraz technologię Dual Pixel CMOS AF. Według specjalistów jest to kompaktowa propozycja dla zaawansowanych fotografów, a także alternatywa dla lustrzanek ze średniej półki cenowej. Model wykorzystuje szybki i wydajny procesor DIGIC 7, którego główne zadanie polega na zwiększeniu mocy przetwarzania obrazu. Zdjęcia wykonywane przez nowe urządzenie są nasycone żywymi kolorami, a zbędne szumy są skutecznie redukowane. Wykrywanie i śledzenie szybko poruszających się obiektów stało się na tyle proste, że zdjęcia oraz filmy są szczegółowe i nie posiadają efektu rozmycia.EOS M5_1Szeroki zakres czułości ISO (do 25600) sprawia, że fotografowanie w zmiennym oświetleniu lub w nietypowych warunkach stanie się wyjątkowo proste i bezproblemowe. Bezlusterkowiec bowiem samodzielnie dostosuje się do aktualnie panujących warunków. Canon EOS M5 charakteryzuje się niezwykle szybkim czasem reakcji i oferuje tryb zdjęć seryjnych z prędkością 7 klatek na sekundę. Istnieje możliwość rejestrowania filmów wideo o rozdzielczości Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę.EOS M5_2

Canon EOS M5 został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować się do preferencji poszczególnych użytkowników. Duży, wbudowany wizjer zapewnia komfortowe fotografowanie. Dotykowy, uchylany ekran LCD zapewnia prosty dostęp do wszystkich funkcji. Na korpusie umiejscowiono wiele spersonalizowanych przycisków funkcyjnych. Model został wyposażony w technologię Wi-Fi, NFC i Bluetooth do natychmiastowego dzielenia się z najbliższymi filmami oraz zdjęciami.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

patimal00

Chyba jednak pozostanę przy wyborze panasonica GX8, bo niestety ale ten model nie powala zbytnio

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.