Canon EOS M50: bezlusterkowiec z wymienną optyką

Jakub Kornacki
Canon EOS M50: bezlusterkowiec z wymienną optyką

Canon EOS M50 dołącza do grona popularnej serii aparatów systemowych z wymienną optyką EOS M. Zaawansowany technologicznie aparat bezlusterkowy został zaprojektowany pod kątem wykorzystania przez użytkowników, którzy chcieliby uwiecznić dynamiczne chwile w wysokiej rozdzielczości.

0

Canon EOS M50 jest pierwszym aparatem bezlusterkowym w bogatej ofercie produktowej producenta, który umożliwia rejestrowanie filmów o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K. Sercem urządzenia jest wydajna i sprawnie działająca matryca CMOS APS-C o o rozdzielczości 24,1-megapiksela, dzięki której istnieje możliwość wykonywania szczegółowych i dobrych jakościowo ujęć bez względu na warunki oświetleniowe.Canon EOS M50 (16)

Canon EOS M50 o wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Jedną z najważniejszych z zastosowanych technologii jest Canon Dual Pixel CMOS AF, która w bardzo krótkim czasie umożliwia precyzyjne ustawienie ostrości przy zachowaniu wysokiej jakości szczegółów na zdjęciach, a także płynne śledzenie obiektów podczas rejestrowania wideo.Canon EOS M50 (15)

Canon EOS M50 wyposażono w najnowocześniejszą wersję procesora DIGIC 8, który pozwala na rejestrowanie wideo 4K, tworzenia filmów poklatkowych 4K, a nawet wycinania zdjęć z filmów 4K bez straty jakości. Standardowy zakres czułości ustawiony na poziomie ISO 25,600 sprawia, że aparat pozwala na wykonywanie ostrych, szczegółowych zdjęć dynamicznych w prędko zmieniających się warunkach.Canon EOS M50

Canon EOS M50 to niewielkich rozmiarów aparat cyfrowy, który jest bardzo ergonomiczny i łatwo się z nim współpracuje. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono odchylany, 7,5-calowy ekran dotykowy. Obsługa urządzenia jest prosta i nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów.

Canon EOS M50 pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie marca w cenie 2579,99 zł.
Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z ofertą aparatów cyfrowych marki Canon.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.