Canon IVY: przenośna drukarka do zdjęć

Marek Cekaw
Canon IVY: przenośna drukarka do zdjęć

Firma Canon wprowadza na rynek przenośną drukarkę do zdjęć, która pozwala w szybki i wygodny sposób przenieść wykonane fotografie na papier. Model IVY będzie dostępny w cenie 130 dolarów. 

0

Wprawdzie w dzisiejszych czasach zdjęcia przechowujemy głównie w formacie cyfrowym, to wciąż sporo osób preferuje wersję analogową, czyli papier Oczywiście nasze fotografie można przenieść na niego z pomocą zwykłej domowej drukarki. Jeśli jednak chcemy to zrobić poza domem lub biurem, musimy zaopatrzyć się w specjalny sprzęt w postaci przenośnej drukarki. Jednym z najnowszych urządzeń tego typu jest IVY, które zaprezentował koncern Canon. Jest to sprzęt o kompaktowych wymiarach, który łatwo schować do kieszeni lub torebki. Wbudowana technologia bezprzewodowej łączności Bluetooth, pozwala nam połączyć się ze smartfonem lub aparatem fotograficznym w celu przesłania zdjęć, które po kilkudziesięciu sekundach zostaną przeniesione na papier.

Drukarka jest całkowicie samodzielna, gdyż działa w oparciu o wbudowany akumulator. Natomiast dostępna na Androida oraz iOS aplikacja Canon Mini Print, umożliwia zarządzanie funkcjami sprzętu. Narzędzie pozwala m.in., edytować zdjęcia, wzbogacając je o różnego rodzaju filtry, zaś sam proces drukowania trwa około 50 sekund.

Canon IVY będzie dostępne w cenie 130 dolarów. Do kosztów eksploatacji drukarki należy jeszcze doliczyć kartridże z papierem w ilości 25 lub 50 sztuk, które kosztują odpowiednio 10 i 25 dolarów.

Canon IVY

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.