Canon LEGRIA HF G26: kamera cyfrowa Full HD

Jakub Kornacki
Canon LEGRIA HF G26: kamera cyfrowa Full HD

Najnowsza kamera cyfrowa Canon LEGRIA HF G26 oferuje możliwość rejestrowania szczegółowego obrazu w wysokim standardzie rozdzielczości Full HD. Model wyposażono w wiele kreatywnych funkcji filmowania.

0

Najnowsza kamera cyfrowa Canon LEGRIA HF G26 została wyposażona w szerokokątny obiektyw o ogniskowej 28,8 mm z 20-krotnym zoomem optycznym. Urządzenie zostało przystosowane do rejestrowania szczegółowego obrazu o rozdzielczości Full HD. Model został wyposażony w szereg funkcjonalnych rozwiązań, które usprawniają filmowanie w każdych warunkach. Możliwość płynnych nagrań w ruchu zapewnia 5-osiowa, inteligentna stabilizacja obrazu (IS).Canon LEGRIA HF G26 (2)

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono trzy tryby filmowania - ręczny, automatyczny i kinowy. Producent zapewnia, że nowa kamera cyfrowa bardzo dobrze poradzi sobie podczas rejestrowania materiału w warunkach słabego oświetlenia. Z kolei wbudowany filtr gradacyjny (ND) został zastosowany w celu filmowania w bardzo jasnych przestrzeniach. Jego zadanie polega na redukowaniu ilości światła wpadającego do matrycy.Canon LEGRIA HF G26

Canon LEGRIA HF G26 ma kompaktowe wymiary, a dodatkowo jest poręczna i ergonomiczna. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono szereg kreatywnych funkcji, które oferują wiele możliwości filmowania. Obsługę urządzenia ułatwia odchylany, 3-calowy ekran dotykowy. Materiał rejestrowany jest na kartach microSD (w kamerze znajduje się podwójne gniazdo na karty pamięci).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kamer cyfrowych marki Canon.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.