Canon LX-MU500Z: kompaktowy projektor instalacyjny

Jakub Kornacki
Canon LX-MU500Z: kompaktowy projektor instalacyjny

Canon LX-MU500Z jest multimedialnym projektorem instalacyjnym o niewielkich stosunkowo rozmiarach w porównaniu do standardowych urządzeń tej kategorii.

0

Canon LX-MU500Z jest projektorem laserowym, który oferuje możliwość przeprowadzenia wysokiej jakości projekcji o rozdzielczości WUXGA (1920x1080) z jasnością 5000 ANSI lumenów. Urządzenie zostało zaprojektowane w technologii paneli DLP (Digital Light Processing), dzięki czemu przez cały okres eksploatacji projektora użytkownicy mogą liczyć na jasny, barwny, a przede wszystkim ostry obraz przy zachowaniu dynamicznego współczynnika kontrastu na poziomie 50 000:1.Canon LX-MU500Z (2)

Wysoka jasność oferowana przez nowy projektor sprawia, że urządzenie to bardzo dobrze poradzi sobie zarówno w dużych, jak i mniejszych pomieszczeniach o zróżnicowanych warunkach oświetleniowych. Źródłem światła w modelu LX-MU500Z jest niebieska dioda laserowa i żółty fosfor. Takie rozwiązanie zapewnia ostre i wyraźne kolory oraz bardzo dużą jasność. Producent zapewnia, że zarówno jasne, jak i ciemne elementy obrazu zostaną wyświetlone z największą precyzją. Canon LX-MU500Z (3)Kompaktowa konstrukcja nowego projektora sprawia, że Canon LX-MU500Z jest łatwy do instalacji nawet w wymagających miejscach. Wyjątkowo cicha praca urządzenia na poziomie 35 dB sprawia, że w żadnym stopniu nie będzie on przeszkadzał w projekcji. Model oferuje 360-stopniową zmianę kąta projekcji obrazu, odchylenie obiektywu w zakresie +/- 50%, projekcję w trybie portretu i niezależną korekcję każdego z czterech rogów obrazu.

Sprawdź ofertę projektorów marki Canon.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.