Canon MT26EXRT Macro Twin Lite: wszechstronna lampa do aparatów

Jakub Kornacki
Canon MT26EXRT Macro Twin Lite: wszechstronna lampa do aparatów

Lampa błyskowa Canon MT26EXRT Macro Twin Lite została przeznaczona przede wszystkim dla profesjonalnych fotografów. Wytrzymałe i funkcjonalne urządzenie może współpracować z każdym modelem aparatu.

0

Lampa Canon MT26EXRT Macro Twin Lite została wyposażona w dwie ruchome głowice, które mogą zostać ustawione w pięciostopniowych odstępach wokół obiektywu. Głowicami można manewrować, zarówno w górę, jak i w dół, w zależności od tego, jakich efektów oświetleniowych wymaga ujęcie. Urządzenie ma bardzo jasne białe diody LED wspomagające AF, które odpowiadają za dobór prawidłowej ostrości przedmiotów.Canon MT 26EX RT Macro Twin Lite (3)

Canon MT26EXRT Macro Twin Lite charakteryzuje bardzo krótki czas ładowania lampy, który wynosi 5,5 sekundy. Wbudowany ekran LCD informuje użytkownika o postępie ładowania lampy. Zaawansowane technologicznie urządzenie zostało wyposażone w funkcję Radio Wireless Master, która stwarza możliwość bezprzewodowego sterowania lampą.Canon MT 26EX RT Macro Twin Lite (5)

Lampa Canon MT26EXRT Macro Twin Lite posiada usprawnione parametry, takie jak moc światła, wszechstronność, wytrzymałość i funkcjonalność. Jak zaznacza producent, urządzenie to z pewnością znajdzie zastosowanie w przypadku fotografowania obiektów w niewielkich pomieszczeniach.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.