„Canon – Zwrot gotówki”: kolejna edycja promocji

Jakub Kornacki
„Canon – Zwrot gotówki”: kolejna edycja promocji

Firma Canon postanowiła zorganizować kolejną edycję atrakcyjnej i znanej już oferty promocyjnej „Canon – Zwrot gotówki”. Przy zakupie wybranych modeli urządzeń przeznaczonych do fotografii można liczyć na zwrot gotówki w kwocie nawet do 1290 zł.

0

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić jeden z produktów objętych promocją w terminie do 31 lipca 2018 roku. Z opakowania produktu należy wyciąć kod kreskowy i numer seryjny. Nie później niż do 15 sierpnia 20198 roku należy zarejestrować swój zakup poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na dedykowanej promocji stronie internetowej www.canon.pl/cashback.

Canon - Promocja Canon - Zwrot gotówki

Każda osoba może otrzymać częściowy zwrot gotówki, która została przeznaczona na zakup wyłącznie jednego produktu objętego promocją. Warto zaznaczyć, że promocja łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Canon w tym samym czasie (na te same produkty).

Pełna lista produktów objętych promocją, szczegółowy regulamin oraz informacje dodatkowe znajdują się na stronie internetowej dedykowanej promocji „Canon – Zwrot gotówki” - www.canon.pl/cashback.

Produkty fotograficzne Canon znajdziesz tutaj.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.