Canon łączy promocje

Jakub Kornacki
Canon łączy promocje

Marka Canon, jako nieliczna na rynku, umożliwia klientom łączenie ze sobą kilku ofert promocyjnych typu CashBack i Added-value. Dzięki temu można zaoszczędzić jeszcze większą kwotę.

0

Połączenie promocji w celu otrzymania podwójnego zwrotu gotówki można przeprowadzić na dwa sposoby. Zakup lustrzanki Canon EOS 5D Mark IV w promocji „Solidna podstawa do unikalnych historii” (www.canon.pl/prodslrpromo) premiowany jest premiowany jest statywem i głowicą Manfrotto o wartości 1650 zł. Jeśli klient zdecyduje się na zakup do tego zestawu obiektywu Canon EF 16-35 mm f/4 IS, który następnie może zostać zarejestrowany w promocji CashBack (www.canon.pl/cashback), zostanie przyznany zwrot w kwocie 430 zł.Ten sam obiektyw może zostać dodatkowo zarejestrowany w promocji Lens Promo (www.canon.pl/lens-promo/). Wtedy zostanie przyznany dodatkowy zwrot 320 zł. Łączna wartość bonusów t tej konfiguracji wynosi aż 2400 zł.

Canon łączy promocje

Jeśli klient przykładowo zdecyduje się na zakup lustrzanki EOS 80D w promocji CashBack (www.canon.pl/cashback), otrzyma zwrot gotówki w wysokości 430 zł i pakiet 100GB w aplikacji chmurowej Canon Irista (www.irista.com). Dokupując do tego obiektyw Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM można zarejestrować go w dwóch promocjach Lens Promo (www.canon.pl/lens-promo/) i CashBack (www.canon.pl/cashback) otrzymać zwrot 860 zł (2 x 430 zł). Łączna wartość zwróconej gotówki wyniesie 1290 zł.

Szczegółowe informacje oraz listwa wszystkich aktualnych promocji producenta znajdują się na stronie www.canon.pl/promocje. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem fotograficznym marki Canon.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.