Canon: nowa promocja i konkurs fotograficzny

Jakub Kornacki
Canon: nowa promocja i konkurs fotograficzny

 

Firma Canon ogłosiła rozpoczęcie akcji promocyjnej na wybrane modele aparatów bezlusterkowych z rodziny EOS M. Oprócz tego rusza konkurs o ciekawej nazwie "Moja letnia przygoda", w którym łączna pula nagród wynosi 5000 zł.

0

Kupując jeden z tych modeli aparatów bezlusterkowych - Canon EOS M3, M5 lub M6 - klienci mogą liczyć na upominek. To Voucher na prezent o wartości 400 zł, który można zrealizować w serwisie Wyjątkowy Prezent. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić promocyjny produkt do 31 maja 2017 roku. Najpóźniej do 15 sierpnia 2017 roku należy zarejestrować swój zakup na stronie internetowej www.canon.pl/eosmpromo. Należy pamiętać o dołączeniu (w formie elektronicznej) skanu dowodu zakupu oraz kodu kreskowego wyciętego z opakowania.

Canon - Promocja i Konkurs EOS M

Jest jeszcze konkurs "Moja letnia przygoda". Producent stwarza możliwość przesłania maksymalnie trzech zdjęć z wakacji na platformę irista (www.irista.com). Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 5000 zł w postaci voucherów na zakup produktów fotograficznych marki Canon.

Źródło: Canon, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.