Canon: profesjonalne rozwiązania podczas targów Film Video Foto w Łodzi

Jakub Kornacki
Canon: profesjonalne rozwiązania podczas targów Film Video Foto w Łodzi

W dniach 6-8 kwietnia w Łodzi odbędą się targi Film Video Foto. Jak co roku, swoją obecność zapowiedziała firma Canon. Podczas tegorocznej edycji targów marka zaprezentuje pełną gamę profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla fotografów oraz filmowców.

0

CN-E18-80mmWśród zaprezentowanych przez firmę urządzeń znajdą się między innymi lustrzanki cyfrowe, obiektywy oraz drukarki fotograficzne. Wszyscy będą mieli możliwość zapoznania się z możliwościami oraz dokładnymi danymi technicznymi poszczególnych produktów. Wśród prezentowanych urządzeń największą popularnością mogą cieszyć się między innymi:

  • seria obiektywów klasy L o ogniskowej od 11 do 800 mm,
  • najnowsza lustrzanka EOS-1DX Mark II i seria EOS 5D,
  • obiektywy tilt shift oraz modele EF 16-35 mm, EF 27-70 mm i EF 35 mm
  • kamery profesjonalne: XC15, EOS C100 Mark II, EOS C300 Mark II,
  • obiektywy Cine, Cine-Servo zoom 18-80 mm
  • seria drukarek do zastosowań kreatywnych imagePROGRAF PRO, które zostały stworzone z myślą o zawodowych fotografach, projektantach, grafikach i szkołach artystycznych.EOS C300

Jednym z najważniejszych elementów towarzyszących kilkudniowym targom będzie ogromna wystawa „Freckles” Agaty Serge, która została w całości wydrukowana na ploterach Canon serii imagePROGRAF. Zdjęcia zostały wykonane przy użyciu lustrzanki Canon EOS 6D z obiektywem EF 40mm f/2.8 STM, a następnie wydrukowane na drukarce fotograficznej imagePROGRAF PRO-4000 i nowym papierze Canon Photo Paper Pro Premium Matte.

Specjalne spotkanie z autorką wystawy odbędzie się 6 kwietnia o godz. 16.00 w festiwalowej Strefie Sztuki.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.