Canon szykuje się do targów Photokina 2012

Damian Jaroszewski
Canon szykuje się do targów Photokina 2012

Powoli zbliżają się tragi Photokina 2012. Odbędą się one w dniach 18-23 września w Kolonii. Nie zabraknie na nich jednego z największych producentów, czyli Canona. Firma ma zaprezentować imponującą ekspozycję, której będzie przyświecać hasło "Power to Connect".

0

W tym roku Canon zaprezentuje największe w swojej historii stoisko. Jego główną tematyką mają być słowa "Power to Connect", które w języku polskim oznaczają "Potęga łączenia". Z tego też powodu na ekspozycji będą obecne urządzenia, które będą ze sobą współdziałać i współpracować w tzw. chmurze.

- Jesteśmy wielkimi pasjonatami fotografii, dlatego photokina jest doskonałym miejscem do tego, aby dzielić się naszymi osiągnięciami - powiedział Rainer Fuehres, dyrektor ds. konsumenckich produktów do obrazowania w Canon Europe. - Nasza obecność podczas imprezy będzie największa w historii, a stoisko firmy Canon ma inspirować i rozwijać kreatywność fotografów. Pragniemy także podkreślać piękno fotografii oraz pokazywać, w jaki sposób zdjęcia łączą ludzi na całym świecie - dodał.

Canon EOS-M

Canon EOS-M

Przy stoisku Canona nie zabraknie sławnych fotografów i operatorów kamer. Obecny będzie między innymi Thorsten Milse, który niedawno wrócił z bieguna północnego. Opowie on o swojej wyprawie i podpowie, jak robić dobre zdjęcia przyrody. Oprócz niego pojawi się także Philip Boom. On z kolei przeprowadzi warsztaty z wykorzystywania kamer z systemu Cinema EOS. Zwiedzający będą okazję porozmawiać jeszcze z profesjonalnymi operatorami - Lawrencem Richardsem i Richardem Walchem.

Na Photokina 2012 firma Canon zaprezentuje między innymi lustrzankę EOS 5D Mark III, pierwszego bezlusterkowca z wymiennymi obiektywami, czyli model EOS M oraz kamery z filmowej serii Cinema EOS. Stoisko producenta będzie się mieścić w hali 3.2.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.