Canton DN5: tani soundbar do telewizora

Marek Cekaw
Canton DN5: tani soundbar do telewizora

Firma Canton zaprezentowała nowy model soundbara. DN5 mimo niewielkich rozmiarów, oferuje nie tylko wysokiej jakości dźwięk, ale również wysoką funkcjonalność, pozwalającą dopasować sprzęt do określonych potrzeb.

0

Soundbar nie musi być duży i mało poręczny, aby zapewnić zaspokoić potrzeby użytkownika i zapewnić porządną jakość dźwięku. Udowadnia to firma Canton, wprowadzając do sprzedaży najnowszy produkt o nazwie DN5.

Nowy model charakteryzuje się bardzo kompaktowymi rozmiarami. Urządzenie waży tylko 3 kg i ma 55 cm szerokości, ale w niczym nie ogranicza to jego funkcjonalności. Wyposażono je w przetworniki o mocy 120 W, a dzięki mniejszym rozmiarom zyskujemy większą elastyczność w kwestii montażu. Listwę można bowiem zainstalować na ścianie lub umieścić przed telewizorem, zaś specjalny korektor barwy dźwięku, pozwoli dopasować brzmienie do naszego pomieszczenia.

DN5 ma także kilka trybów pracy, takich jak voice, hotel oraz eco. Pierwszy z nich podbija ścieżkę dialogową, umożliwiając lepsze zrozumienie bohaterów. Drugi ogranicza maksymalne natężenie dźwięku, zaś trzeci pozwala oszczędzać energię.

Canton DN5 jest już dostępny w sprzedaży w cenie 299 funtów. Soundbar oferowany jest w wersji czarnej oraz srebrnej.

Canton DN51

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.