CasusGrill: biodegradowalny grill

Marek Cekaw
CasusGrill: biodegradowalny grill

Grill zasadniczo nie jest produktem, który powinien być jednorazowy. Chyba, że jesteśmy na biwaku i nie chcemy wozić ze sobą dużego grilla, wtedy możemy skorzystać z produktu o nazwie CasusGrill. Jest to jednorazowy grill, ulegający całkowitej biodegradacji.

0

Przyzwyczailiśmy się, że grille to sprzęt o dość sporych rozmiarów i masie. Na rynku są jednak wersje jednorazowe, pozwalające przygotować szybki posiłek poza domem, bez zbędnych przygotowań, które można potem z czystym sumieniem wyrzucić.

Rozwinięciem tego pomysłu jest CasusGrill. To przenośny jednorazowy grill o wymiarach 31 x 23,5 x 5,5 cm, który został wykonany ze specjalnego kartonu. Dzięki temu jest dużo lżejszy niż grille stalowe, a przy tym jest na tyle kompaktowy, że można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i używać w praktycznie dowolnym miejscu.

CasusGrill1

Całość rozkłada się w pięć minut, zaś oferowany zestaw jest już w pełni wyposażony, czyli ma własny węgiel drzewny wykonany z bambusa. Dzięki specjalnej konstrukcji używa go o 30 proc., mniej niż tradycyjny grill, więc emituje też znacznie mniej CO2.

Paliwa wystarczy na pełne 60 minut pieczenia, a po zakończeniu korzystania ze sprzętu, można go wrzucić w do śmietnika. Produkt kosztuje 5,99 funtów i można go kupić w internetowych sklepach.

CasusGrill2

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.