Centrala kina domowego Harman Kardon BDS 280 i BDS580

Jakub Kornacki
Centrala kina domowego Harman Kardon BDS 280 i BDS580

Harman Kardon BDS 280 i BDS580 to dwie najnowsze jednostki centralne kina domowego w ofercie producenta. Stylowe urządzenia sprawują kontrolę nad całym systemem i gwarantują dużą funkcjonalność.

0

Najnowsze Harman Kardon BDS 280 i BDS580 są 'mózgiem' systemu kina domowego. Zaawansowane technologicznie urządzenia posiadają wbudowany odtwarzacz Blu-ray 3D, a ich funkcjonalność sprowadza się do całkowitego zarządzania domowym centrum rozrywki multimedialnej. Pierwszy z modeli dysponuje mocą 65W na każdym z dwóch kanałów, natomiast drugi - 65W na pięć kanałów. Istnieje możliwość korzystania z różnych odtwarzaczy muzycznych czy urządzeń mobilnych z zapisaną w pamięci muzyką - tabletów, smartfonów, produktów marki Apple czy pamięci przenośnych.harman-kardon-bds-280

Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na komunikację bezprzewodową z wybranymi urządzeniami. Wbudowany tuner radia FM umożliwia zaprogramowanie trzydziestu rozgłośni radiowych. Cyfrowy obraz Full HD może być wyświetlany w formacie trójwymiarowym. Producent zastosował trzy wejścia HDMI. Za najwyższą jakość dźwięku odpowiadają zastosowane technologie Dolby TrueHD i Digital Surround Decoding. Ściągnięcie dedykowanej aplikacji na wybrane urządzenia mobilne wiąże się z możliwością bezprzewodowego sterowania zestawem kina domowego za pomocą np. smartfonu.

Jednostki centralne kina domowego Harman Kardon BDS 280 i BDS580 są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny wynoszą odpowiednio 3999 zł oraz 4499 zł.

Źródło: informacja prasowa, Harman Kardon, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.