Centrum muzycznej rozrywki Block CVR-50

Jakub Kornacki
Centrum muzycznej rozrywki Block CVR-50

Block CVR-50 jest najnowszym urządzeniem w ofercie producenta. To zaawansowane centrum muzycznej rozrywki umożliwia współpracę z wieloma różnymi źródłami dźwięku. Model został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zapewniające wysokiej jakości brzmienie.

1

Mała, kompaktowa, lecz bardzo solidna i wytrzymała obudowa nowego urządzenia Block CVR-50 skrywa w sobie wzmacniacz, którego moc wynosi 30 W na kanał. Producent zastosował również zaawansowany napęd na płyty CD, który jest w stanie odtworzyć wiele popularnych formatów, takich jak np. CD-DA, HDCD czy MP3. W urządzenie znajduje się również tuner radia FM RDS oraz tuner cyfrowej radiofonii DAB+.jn1Wykorzystanie multimedialnego odtwarzacza sieciowego DLNA/UPnP stwarza możliwość dostępu do mediów z poziomu sieci lokalnej, za pomocą modułu łączności bezprzewodowej Wi-Fi lub dysków sieciowych NAS. Warto wspomnieć, że najnowsze urządzenie jest w stanie odbierać internetowe stacje radiowe. Wysokiej jakości moduł Bluetooth A2DP zapewnia możliwość odtwarzania plików muzycznych z wybranych urządzeń mobilnych.jn2Centrum muzycznej rozrywki Block CVR-50 wyposażono w dwa wejścia RCA, wejście mini-jack, wejścia cyfrowe koaksjalne oraz optyczne, a także wejście PC-USB. Wyjście pre-out zostało przeznaczone dla fanatyków mocnego brzmienia, bowiem za jego pomocą do urządzenia można podłączyć dodatkowy wzmacniacz. Darmowa aplikacja Audioblock została przeznaczona na wybrane gadżety mobilne i stwarza możliwość bezprzewodowego zarządzania nowym Block CVR-50.

Block CVR-50 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 4799 zł brutto.

Źródło: Block, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

mekwion00

Jeżeli ktoś odrobinę interesuje się tematem muzyki, a szczególnie jej jakością to tego chłamu nawet nie będzie oglądał.
Zamiast zajmować się szmelcem można rozważyć 2 rozwiązania:
1/ 1500 euro - Yamaha RX-A2040 - wszystko w jednym
2/ 1600 zł - Audiotrak DR.DAC3 + zwykły router np. Netgear WNDR3700 z alternatywnym softem OpenWRT. Zainstalować na nim serwer MPD i to wszystko.
Zakładam, że w obu przypadkach magazyn danych na muzykę nośnik USB lub dysk NAS pod RJ45 oraz wzmacniacz i głośniki są.
Oba rozwiązania w pełni obsługiwane przez komórkę.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.