Chłodziarko-zamarażarki Whirlpool z 6-tym Zmysłem Fresh Control

Damian Jaroszewski
Chłodziarko-zamarażarki Whirlpool z 6-tym Zmysłem Fresh Control

Whirpool wprowadza na polski rynek nowe chłodziarko-zamrażarki z technologią 6-tego Zmysłu Fresh Control. Według producenta zapewnia ona utrzymanie optymalnej temperatury w komorze chłodziarki oraz zachowanie optymalnej wilgotności i gwarantuje świeżość produktów jak w dniu zakupu nawet do 4-ech razy dłużej.

1

Działanie technologii jest bardzo proste. Algorytm na podstawie danych z czujników zarządza pracą kompresora i wentylatora niezależnie. Właściwa temperatura po np. otwarciu drzwi przywracana jest podobno 5 razy szybciej niż w konwencjonalnej chłodziarko-zamrażarce, a wilgotność powietrza na poziomie 70-85% umożliwia produktom utrzymanie ich naturalnej wilgoci i ogranicza problem psucia się, bez przykrywania żywności.
Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek linii ABSOLUTE zostały wyposażone w: filtr antybakteryjny MICROBAN, system MULTIFLOW oraz system oświetlenia diodowego STARLIGHT. Whirlpool wspólnie z MicrobanTM, liderem na rynku rozwiązań antybakteryjnych, zaprojektował antybakteryjny system filtracji powietrza. Specjalny filtr z wbudowanymi środkami bakteriobójczymi filtruje 100% powietrza znajdującego się w lodówce. Pozwala on wychwycić znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia, bakterie i pleśń, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu i psucia się żywności.
Według Whirlpool system Multiflow równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całej komorze chłodziarki. Powietrze jest kierowane dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania żywności. Oświetlenie diodowe LED Starlight, zapewnia dwukrotnie jaśniejsze światło niż zwykłe, żarówkowe oświetlenie chłodziarek i zużywa przy tym 4 razy mniej energii.
Zdaniem producenta na szczególną uwagę zasługuje model WBV 34973 DFCIX, należący do ekologicznej linii sprzętu AGD marki Whirlpool - Green Generation. Osiągnął on najwyższą klasę efektywności energetycznej - klasę A+++. Zapewnia ona aż o 20% oszczędności energii w porównaniu z urządzeniami klasy A++.
Dodatkowo wśród lodówek linii ABSOLUTE znajduje się model WBV 3399 NFCIX, który ma specjalną szufladę z systemem Activ0º, w której mają panowac idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Specjalny system wentylacji z 2 czujnikami temperatury, wentylatorem i niezależną elektroniką sterującą gwarantuje, że temperatura we wnętrzu szuflady utrzymywana jest na stałym poziomie ok. 0ºC (-1ºC/+2ºC). Zamrażarka w lodówce WBV 3399 NFCIX z technologią NoFrost automatycznie osusza powietrze w zamrażalniku, odprowadzając na zewnątrz nadmierną wilgoć z komory.
Modele WBV34973DFCIX oraz WBV3399NFCIX kosztują odpowiednio 2599 i 2399 złotych. Za model WBV3398NFCIX trzeba zapłacić 2299 złotych. Model WBV3387NFC dostępny jest zarówno w kolorze Inox (kod: WBV3387NFC IX) w cenie 1999 złotych, jak i w bieli (kod: WBV3387NFC W) za 1899 złotych.

Waszym zdaniem

ada.iks00

Pierwsze lodówki No-frost w których jedzenie nie wysycha.Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie świeżość żywności przez długi czas.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.