Chłodziarko-zamrażarka Haier na targach IFA 2012

Michał Wójcik
Chłodziarko-zamrażarka Haier na targach IFA 2012

Wystawa IFA w Berlinie obfituje w wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest prototyp chłodziarko-zamrażarki zaprezentowany przez firmę Haier. Nowy model ma się charakteryzować prostotą i oryginalnym wyglądem. W dodatku dysponuje kilkoma zaskakująco ciekawymi funkcjami, które znacznie zwiększają atrakcyjność jego użytkowania. Wyobrażaliście sobie bowiem lodówkę, która potrafi zarządzać zapasami?

0

Co najbardziej przykuwa uwagę w tym sprzęcie? Dotykowy ekran, który umożliwia zobaczenie zawartości wnętrza chłodziarki bez potrzeby otwierania drzwi. Wystarczy, że dotkniemy go palcem, po czym następuję „Sezamie, otwórz się”. Ponadto chłodziarko-zamrażarka jest wyposażona w wiele interaktywnych funkcji takich jak zapisanie produktów, dat ważności czy zarządzanie zapasami.

Istnieje także funkcja sugestia, która potrafi podać przepisy z produktów znajdujących się w środku modelu. Dostajemy więc coś w rodzaju małej elektronicznej spiżarki, która znacznie ułatwi przechowywanie żywności w domu.
Jak już wspomnieliśmy to na razie prototyp, więc nie wiadomo kiedy pojawi się w sprzedaży i czy nie będzie wyposażony w jakieś jeszcze inne, zaskakujące funkcjonalności.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.