Ciemne akcesoria kuchenne

Jakub Kornacki
Ciemne akcesoria kuchenne

Kuchnia nie jest miejscem przeznaczonym tylko dla kobiet. Coraz częściej to właśnie mężczyźni gotują dla swoich partnerek. W związku z tym na rynku pojawiło się wiele akcesoriów kuchennych o nowoczesnym wyglądzie i ciemnej kolorystyce.

0

Elo Zaparzarka

Elo Zaparzarka to nowy produkt, który został zaprojektowany przy współpracy z architektem Pino Spagnolo. Jest to poręczne urządzenie, które posiada nowoczesny wygląd oraz innowacyjny system zwalniającym, dzięki któremu zmienia on się z zaparzacza w dzbanek do kawy.
Cena urządzenia wynosi około 144 zł.

Mikser Philips HR 1565

Nowoczesny pod względem technologicznym mikser Philips HR 1565 dobrze sprawdzi się podczas przygotowania ciast. Urządzenie błyskawicznie pomoże w zrobieniu szarlotki, sernika czy domowego chleba.
Cena urządzenia wynosi około 175 zł.

Silit Wok Tao 3,4 l

Silit Wok Tao 3,4 l jest żeliwny, dobrze i szybko przewodzi oraz utrzymuje ciepło. Ergonomiczne uchwyty pozwalają na różne, kucharskie eksperymenty, np. z kuchnią azjatycką. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, łatwo je przechować czy przewieźć. Produkt łatwo utrzymać w czystości.
Cena produktu to około 469 zł

Fiskars Zestaw 3 noży EDGE

Zestaw trzech noży Fiskars EDGE ma ciekawy, ciemny wygląd. Producent zapewnia że ciężko je stępić.
Cena wynosi około 189 zł.

Russell Hobbs 18272-56 Allure

Rozdrabniacz Russell Hobbs 18272-56 Allure umożliwia idealne "posiekanie" dowolnych produktów spożywczych za pomocą jednego przycisku. Błyskawicznie można przygotować sałatkę czy mus owocowy.
Cena wynosi około 149 zł.

Silit Młynek elektryczny Sienna

Czarny młynek elektryczny Silit Sienna to poręczne i funkcjonalne urządzenie w kuchni. Produkt posiada diodę LED, a jego wygląd jest stylowy i nowoczesny.
Cena wynosi około 215 zł.

Źródło: informacja prasowa, Agito.pl, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.