Cinder: elektryczny grill sterowany smartfonem

Marek Cekaw
Cinder: elektryczny grill sterowany smartfonem

Domowy sprzęt AGD z roku na rok staje się coraz bardziej funkcjonalny i wygodniejszy w obsłudze. Umożliwiają to nowoczesne rozwiązania, zapewniające komunikację z urządzeniami mobilnymi. Takie rozwiązania ma także elektryczny grill o nazwie Cinder.

0

Większość elektrycznych modeli grilla dostępnych w sprzedaży, ma jedynie prostą regulację temperatury, pozwalającą dostosować ją do konkretnego rodzaju potraw. Tymczasem współczesny konsument wymaga znacznie bardziej zaawansowanych funkcji i takowe może mu zapewnić nowy grill Cinder.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię Bluetooth, która pozwala mu na bezprzewodowe łączenie się ze smartfonem, wyposażonym w dedykowaną aplikację. Gdy na ceramiczne płycie położymy jakieś mięso, automatyczne sensory zmierzą jego grubość i określą ile czasu powinno się piec. W aplikacji można też ustawić czas pieczenia, zaś urządzenie automatycznie ustawi właściwą temperaturę, aby nasza potrawa została przygotowana tak jak należy.

Istotne jest to, że do pieczenia nie trzeba używać oliwy lub masła, więc podczas pieczenia nie wydobywa się dym. Dzięki temu, jego czyszczenie jest dużo wygodniejsze, gdyż wystarczy tylko przetrzeć płytę papierowym ręcznikiem.

Grill do sprzedaży trafi w październiku tego roku. Będzie kosztował 399 dolarów, a już teraz można go zamówić na stronie Indiegogo.

Cinder

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.