Cobra Electronics IP 200 HD: wideorejestrator Full HD

Marek Cekaw
Cobra Electronics IP 200 HD: wideorejestrator Full HD

Amerykańska firma Cobra Electronics, zaprezentowała nowy model wideorejestratora do samochodów. IP 200 HD rejestruje obraz w Full HD, a dodatkowo ma sensor ruchu chroniący nasz samochód na parkingu.

0

Podróżując po kraju, warto wyposażyć swój pojazd w wideorejestrator, gdyż w ten sposób zyskujemy niezbity dowód winny innego kierowcy, który wymusił na nas pierwszeństwo i spowodował wypadek. Takich urządzeń jest na rynku sporo, a jednym z nowszych jest IP 200 HD firmy Cobra Electronics.

Wideorejestrator ma 120 stopniowy kąt widzenia i rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, obserwując obszar całej jezdni, a przy tym zapewniając możliwość łatwego odczytania tablic rejestracyjnych innych pojazdów.

Urządzenie nagrywa obraz w nieskończonej pętli, magazynując zapis w 3-minutowych segmentach. Gdy karta pamięci o pojemności 4GB w całości się zapełni, urządzenie zaczyna kasować najstarsze segmenty w celu zrobienia miejsca dla nowych. Jeśli jednak czujnik zarejestruje kolizję, automatycznie chroni nagranie przed nadpisaniem. Można je też zabezpieczyć ręcznie, przy pomocy specjalnego przycisku.

Produkt ma także czujnik ruchu, który przydaje się na parkingach, gdyż w przypadku wykrycia ruchu lub akceleracji, kamera jest automatycznie aktywowana i zaczyna rejestrować obraz.

IP 200 HD dostępny jest na stronie producenta w cenie 59,95 dolarów.

IP 200 HD

Źródło: Cobra.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.