Coffee Boy: przenośny zaparzacz kawy

Marek Cekaw
Coffee Boy: przenośny zaparzacz kawy

Wielu amatorów kawy nie zawsze ma rano czas, by w spokoju wypić ją w domu. Powstają więc przenośne zaparzacze, umożliwiające przygotowanie napoju w podróży. Jednym z takich produktów jest Coffee Boy oferowany przez firmę Equinox International.

0

Coffee Boy jest wygodnym i łatwym w obsłudze zaparzaczem, zaprojektowanym do przygotowania napoju w praktycznie dowolnym miejscu. Produkt z wyglądu przypomina podróżny kubek termiczny, więc wybierając się w podróż łatwo można go schować do torby. Natomiast cylindryczny kształt sprawia, że pasuje do uchwytów na kubki, w które wyposażone są współczesne samochody.

Coffee Boy1

Nie jest to jednak kubek, lecz w pełni funkcjonalne urządzenie do parzenia kawy. Posiada więc własny elektryczny młynek z ceramicznymi żarnami o regulowanej grubości mielenia, a także wbudowany filtr, przez który napój sączy się do stalowego kubka. Urządzenie zasilane jest własnym akumulatorem wystarczającym na przygotowanie 20 filiżanek kawy, a więc jest całkowicie niezależne od sieci elektrycznej i może być używane dosłownie wszędzie.

Coffee Boy2

Coffee Boy dostępny jest w cenie 39,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.