CollapseAndGo: składana butelka dla niemowlaka

Marek Cekaw
CollapseAndGo: składana butelka dla niemowlaka

Składane naczynia zaczynają zdobywać coraz większą popularność. Są bowiem bardzo funkcjonalne, a przy tym zajmują znikomą ilość miejsca. Kolejnym produktem tego typu jest butelka do karmienia niemowlaka, która nazywa się CollapseAndGo.

0

W niewielkich kuchniach jest stosunkowo mało miejsca na wyposażenie, a dotyczy także zastawy stołowej oraz dodatkowych akcesoriów. Ciężko to wszystko upchać na niewielkiej przestrzeni, więc zaczęto produkować naczynia składane.

Wykonane z silikonu produkty, mają taką samą funkcjonalność jak standardowe, ale ich przewagą jest możliwość złożenia by zajmowały mniej mniejsza. Jednym z najnowszych tego typu naczyń jest butelka do karmienia niemowlaka o nazwie CollapseAndGo. Produkt po rozłożeniu ma wysokość 13,7 cm, natomiast po złożeniu, kurczy się do jedynych 4,4 cm.

CollapseAndGo1

Po rozłożeniu, butelka mieści 0,28 litra płynu, a wykonana jest w 100 proc. z silikonu, który jest pozbawiony zapachu i smaku, a dodatkowo jest odporny na bakterie i pleśń. Nie będzie więc plamił, ani nie przesiąknie szkodliwymi chemikaliami. Jest przy tym odporny na wysoką temperaturę, więc można go myć w zmywarce oraz wyparzyć wrzątkiem, a przy tym zapamiętuje swój kształt.

CollapseAndGo2

CollapseAndGo pojawi się w sprzedaży już w sierpniu, ale już teraz na stronie Kickstartera można go zamówić w przedsprzedaży za 16 dolarów.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.