Como Audio Amico: przenośne radio od Tivoli Audio

Marek Cekaw
Como Audio Amico: przenośne radio od Tivoli Audio

Firma Tivoli Audio znana jest z produkcji kompaktowych, lecz bardzo funkcjonalnych radioodbiorników z nowoczesnymi funkcjami. Przedsiębiorstwo pokazało właśnie najnowszy model takiego radia Como Audio Amico.

0

Como Audio Amico ma stylistykę bardzo zbliżoną do poprzednich produktów tej firmy. Jest ona bardzo minimalistyczna i pozbawiona wszelkich zbędnych elementów, mogących zaburzać wzornictwo. Obudowa radia została wykonana ze sklejki i wykończona fornirem meblarskim.

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to sprzęt nie tylko ma wbudowane analogowe radio FM, ale też cyfrowy tuner DAB+. Jeśli natomiast nie chcemy słuchać rozgłośni radiowych, możemy skorzystać z WiFi, łącząc się w ten sposób z internetem. Wówczas zyskujemy dostęp do Spotify, a dzięki technologii Bluetooth aptX, możemy słuchać muzyki z naszego urządzenia przenośnego. Sparowanie smartfona z radiem ułatwia chip NFC.

Como Audio Amico ma na wyposażeniu także system multitoom, umożliwiający słuchanie różnej muzyki w każdym z pomieszczeń. Natomiast kontrolowanie funkcji radia, możliwe jest dzięki dedykowanemu pilotowi lub mobilnej aplikacji.

Więcej informacji na temat Como Audio Amico, znajdziecie na Kickstarterze. Radio pojawi się w sprzedaży za kilka miesięcy i będzie kosztować 260 dolarów.

Tivoli Audio1

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.