Como Audio SpeakEasy: bezprzewodowy głośnik z cyfrowym pomocnikiem

Marek Cekaw
Como Audio SpeakEasy: bezprzewodowy głośnik z cyfrowym pomocnikiem

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć bezprzewodowy głośnik bez cyfrowego asystenta. Taka technologia znalazła się również na pokładzie SpeakEasy, najnowszego produktu firmy Como Audio.

0

SpeakEasy to niewielki głośnik wyposażony w drewnianą obudowę nadającą mu elegancji, który można postawić na stoliku, szafce i słuchać muzyki oraz korzystać z oferowanych przez niego dodatkowych funkcji. Obudowa tego modelu może być wykończona w czterech stylach, co pozwala dopasować go do rodzaju wystroju naszego mieszkania. Natomiast pokrętła oraz osłony głośników wykonano z aluminium, co stanowi ciekawe dopełnienie eleganckiego stylu.

W wnętrzu obudowy znajduje się tweeter o średnicy 3/4" oraz 3" szerokopasmowy głośnik, wspierany przez stworzony do tego modelu DSP. Całość zasilana jest przez wzmacniacz klasy D o mocy wynoszącej 25 W na kanał. Zestaw potrafi odtwarzać szeroki wachlarz formatów audio, w tym także pliki wysokiej rozdzielczości. Obsługuje więc HE-AAC,LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV oraz FLLAC.

Como Audio SpeakEasy 1

SpeakEasy będzie nam też prezentował godzinę, a dodatkowo ma wbudowany budzik z funkcją drzemki. Natomiast Bluetooth 4.2 umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych, zaś dodatkowym plusem jest możliwość ich ładowania. Ciekawostką jest także wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh, która zmienia SpeakEasy w sprzęt całkowicie przenośny, mogący na jednym ładowaniu działać przez 8 godzin.

Como Audio SpeakEasy 2

Oczywiście nie zabrakło też Google Assistant, który umożliwia sterowanie funkcjami głośnika oraz pozwala kontrolować inteligentne urządzenia domowe.

Produkt do sprzedaży trafi w listopadzie i będzie kosztował 219 dolarów. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.