Cord Charmer: domowa ładowarka do urządzeń przenośnych

Marek Cekaw
Cord Charmer: domowa ładowarka do urządzeń przenośnych

W dzisiejszych czasach posiadamy wiele urządzeń przenośnych, które należy regularnie ładować. Nie jest to najwygodniejsza czynność, dlatego firma InventHelp opracowała produkt o nazwie Cord Charmer, który znacznie nam to ułatwi.

0

Cord Charmer nie jest jakąś zaawansowaną technologicznie ładowarką do urządzeń przenośnych. Mimo to wydaje się być bardzo użytecznym akcesorium, które pomoże naładować nasz telefon, przenośny odtwarzacz muzyczny czy też kompaktowy aparat fotograficzny.

Produkt jest nakładką na elektryczne gniazdko i dysponuje specjalną komorą, w której ukryte są kable, a także niewielką półką, gdzie możemy umieścić ładowane urządzenie. Dzięki temu sprzęt wygląda bardzo schludnie i nie ma ryzyka, że przypadkiem pociągniemy za przewód, zrzucając urządzenie na ziemię. Cord Charmer chroni nas więc przed plątaniną kabli oraz bałaganem na naszym biurku.

Montaż nakładki wymaga jednak pewnych zdolności manualnych, gdyż należy zdjąć oryginalną osłonę gniazdka, zastępując ją nowym produktem. Całość trzeba więc przykręcić, zapewniając stabilność umieszczanym na półce urządzeniom.

Produkt oferowany jest w cenie 9,99 dolarów i można go kupić na oficjalnej stronie producenta.

Cord Charmer

Źródło: Inventhelpstore.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.