Corum Security CS-100: nowoczesny zamek z technologią biometryczną

Marek Cekaw
Corum Security CS-100: nowoczesny zamek z technologią biometryczną

Zwykłe zamki do drzwi powoli stają się przeżytkiem. W sklepach pojawia się bowiem coraz więcej zamków elektronicznych, które oferują większą wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jednym z ciekawych modeli jest Corum Security CS-100.

0

Corum Security CS-100 to elektroniczny zamek biometryczny, który może chronić dostępu do naszego domu lub biura, skutecznie strzegąc go przed intruzami. Produkt wyposażono bowiem w najnowocześniejsze technologie znacznie podnoszące jego funkcjonalność.

Corum Security CS-100 1

Urządzenie dysponuje aż czterema systemami otwierania, a więc standardowym kluczem, kodem, kartą RFID lub technologią biometryczną. Ta ostatnia jest szczególnie interesująca, gdyż jest to system rozpoznawania twarzy identyfikujący użytkownika. W pamięci zamka można zapisać do 100 twarzy, a także tyle samo kodów i kart, więc świetnie nadaje się do biura, w którym pracuje dużo osób. Producent zapewnia, że system biometryczny jest bardzo bezpieczny. Nie da się bowiem oszukać go zdjęciem, filmem lub wydrukiem 3D, gdyż rozpoznaje, czy ma do czynienia z żywym człowiekiem.

Corum Security CS-100 2

Jest przy tym bardzo szybki, gdyż działa w zaledwie 0,3 sekundy i ma bardzo dużą dokładność. A gdyby wyczerpała się bateria, w obudowie znajdują się złącza do podpięcia zewnętrznej baterii.

Corum Security CS-100 3

Corum Security CS-100 oferowany jest w internetowych sklepach w cenie około 300 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.