Cowin E7 Pro: eleganckie słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Cowin E7 Pro: eleganckie słuchawki bezprzewodowe

Marka Cowin wprowadza do sprzedaży nowy model słuchawek bezprzewodowych. E7 Pro cechuje nie tylko stylowe wzornictwo, ale też system redukcji szumów, pozwalający w pełni skupić się na słuchanej muzyce.

0

Chodzenie ze słuchawkami na uszach poza domem, nie zawsze pozwala nam skupić się na muzyce. Otaczające nas dźwięki bardzo często zakłócają jej odbiór, więc producenci montują w sprzęcie systemy redukcji hałasu, zmniejszające ich wpływ. Takie rozwiązanie znajdziemy również na pokładzie najnowszych słuchawek Cowin E7 Pro.

Są to słuchawki bezprzewodowe i wokółuszne, wyposażone w 45 mm przetworniki, zapewniające wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny. Wyglądają przy tym bardzo stylowo. Producent wyposażył je w miękki, regulowany pałąk oraz obszycie nauszników, które z drugiej strony mają metaliczne pokrywy. Nauszniki dodatkowo obracają się, co ułatwia transport słuchawek. Słuchawki mają oczywiście wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów, a dzięki chipowi NFC sparowanie ich ze smartfonem jest niezwykle wygodne.

Cowin E7 Pro1

Produkt zasilany jest przez 800 mAh ogniwo, które według producenta wystarczy na 30 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu. Gdy się wyczerpie, możemy wówczas podłączyć słuchawki przewodem do źródła dźwięku i wówczas nadal będziemy z nich korzystać.

Cowin E7 Pro2

Słuchawki Cowin E7 Pro dostępne są w cenie 89,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.