Cowin E8: bezprzewodowe słuchawki nauszne

Marek Cekaw
Cowin E8: bezprzewodowe słuchawki nauszne

Marka Cowin wprowadziła do sprzedaży nowy model słuchawek, przeznaczony do użytkowania w domu oraz poza nim. Są to bowiem nauszne słuchawki bezprzewodowe, wyposażone w technologię redukcji hałasu.

0

Słuchawki mają bardzo minimalistyczne wzornictwo, podkreślane przez czarny kolor obudowy, przełamany delikatnie złotymi akcentami. Ich nauszniki obszyte miękką pianką doskonale izolują od hałasów otoczenia, a dodatkowo składają się, co ułatwia transportowanie słuchawek. Opaska jest oczywiście regulowana, co ułatwia dopasowanie sprzętu do kształtu głowy.

Cowin E8 1

W nausznikach znajdują się 40 mm przetworniki, produkujące czysty i dynamiczny dźwięk stereofoniczny. Aby dodatkowo podnieść jego jakość, producent zastosował aktywny system redukcji hałasu, który wycisza odgłosy otoczenia, pozwalając w pełni skupić się na muzyce. Oczywiście nie zapomniano też o mikrofonie, dzięki którym słuchawki stają się zestawem głośnomówiącym, zaś bateria zapewnia do 20 godzin pracy. Gdy się wyczerpie, słuchawki nie stają się bezużyteczne. Wystarczy podłączyć je z odtwarzaczem kablem i można dalej korzystać.

Cowin E8 2

Słuchawki COWIN E8 dostępne są w cenie 150 dolarów.

Cowin E8 3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.