Cshidworld: stylowa lampa z ładowarką do smartfonów

Marek Cekaw
Cshidworld: stylowa lampa z ładowarką do smartfonów

Na naszej szafce nocnej z reguły nie ma zbyt wiele miejsca, więc idealnie nadają się tam produkty oferujące kilka funkcji. Taki sprzęt ma w ofercie firma Cshidworld, której najnowsza lampa nie tylko świeci, ale też gra i ładuje nasz smartfon.

0

Jej nowy produkt to bardzo stylowa lampa biurkowa, przypominająca swym kształtem rozłożyste drzewo. Nie jest zbyt mocna, gdyż generuje tylko 200 lumenów światła, więc bardziej nadaje się jako nocna lampka.

Cshidworld1

Ma za to kilka innych, bardzo przydatnych funkcji. Jedną z nich jest bezprzewodowy głośnik z technologią Bluetooth 4.0. Dwudrożny głośnik dysponuje tweeterami emitującymi wysokie tony oraz mocnym subwooferem, który zapewni wysoki dynamikę odtwarzanych utworów.

Cshidworld2

Dodatkowym wyposażeniem produktu, jest wbudowana w jego podstawkę bezprzewodowa ładowarka do smartfonów, zgodna ze standardem Qi. Wystarczy tylko położyć nasz telefon na podstawie lampy, a jego bateria zaczyna być automatycznie ładowana.

Cshidworld3

Lampa została wyposażona w wygodne, dotykowe sterowanie jej funkcjami, a można ją kupić w cenie 150 dolarów. Nie jest tania, ale wysoką cenę usprawiedliwia większa funkcjonalność.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.