Cuisinart CGG-750: przenośny grill gazowy

Marek Cekaw
Cuisinart CGG-750: przenośny grill gazowy

Sezon grillowy mamy w pełni, a więc wiele osób w weekendy wyjeżdża poza miasto, by przy dobrym jedzeniu zrelaksować się w gronie rodziny lub przyjaciół. Ułatwiają nam różnego rodzaju grille, a model Cuisinart CGG-750 jest szczególnie interesujący, ze względu na swą funkcjonalność.

0

Cuisinart CGG-750 jest bowiem grillem przenośnym, a do tego gazowym, a więc znacznie wygodniejszym w obsłudze. Nie trzeba jeszcze nosić ze sobą worka węgla drzewnego i martwić się o usuwanie popiołu, gdyż używa zupełnie innego paliwa w postaci naboju z gazem. W ten sposób sprzęt jest znacznie praktyczniejszy.

Cuisinart Venture 1

Urządzenie z wyglądu przypomina koszyk piknikowy i oferuje wszystko co potrzebne do przygotowania posiłku. Środkowa jego część jest bowiem właściwym grillem, natomiast dolna to deska do krojenia umożliwiająca wygodne przygotowywanie posiłków. Całość wyposażono w spory uchwyt ułatwiający przenoszenie, zaś kompaktowe rozmiary sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca.

Cuisinart Venture 2

Grill posiada wykonany ze stali nierdzewnej palnik o mocy 9 000 BTU z iskrowym zapalnikiem, a także żeliwny ruszt, na którym przygotujemy posiłki dla czterech osób.

Cuisinart Venture 3

Cuisinart CGG-750 dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 182,78 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.