Cyfrowe radioodbiorniki Pure Pop

Marek Cekaw
Cyfrowe radioodbiorniki Pure Pop

Firma Pure Pop, która od kilku lat zajmuje się dostarczaniem cyfrowych radioodbiorników przeznaczonych do słuchania ulubionych rozgłośni radiowych, wprowadza na rynek nową rodzinę niewielkich urządzeń będących równocześnie cyfrowym radiem z tunerem DAB/DAB+, jak i przenośnym głośnikiem z bluetooth.

0

Nowa rodzina produktów składa się z modeli Pop Mini, Pop Midi oraz Pop Maxi, które różnią się od siebie tylko wielkością, lecz także funkcjonalnością oraz jakością oferowanego dźwięku i tak dwa pierwsze modele to przenośne głośniki bezprzewodowe (Pop Mini posiada 1,6 W głośnik, natomiast Pop Midi - 4,3 W), jednakże oferujące monofoniczny dźwięk. Dopiero model Pop Maxi ma na wyposażeniu stereofoniczne przetworniki.

Wszystkie modele zasilane są natomiast typowymi bateriami, natomiast dzięki opcjonalnemu pakietowi akumulatorów Pure ChargePAK D1, można je ładować tak jak każde inne urządzenie mobilne.

Ciekawy jest system sterowania funkcjami tych urządzeń, gdyż służy do tego celu duże pokrętło umieszczone na szczycie obudowy, które znacznie ułatwia wybór funkcji oraz strojenie odbiornika radiowego. Wystarczy tylko nacisnąć go palcem, a radio włączy się na poprzednio słuchanej stacji oraz ustawi wcześniejszy poziom głośności.

Oczywiście jeśli nie chcemy słuchać radia możemy skorzystać z funkcji bezprzewodowego głośnika i transmitować muzykę zgromadzoną w pamięci smatfonu, gdyż produkty z tej rodziny posiadają moduł Bluetooth.

Ceny urządzeń Pure Pop kształtują się na poziomie od 59,99 do 99,99 funtów, a można je nabyć m.in. w internetowym sklepie producenta.

Pure Pop1

Pure Pop2

Pure Pop3

Pure Pop4

Źródło: Pure.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.