Czajnik Darth Vadera

Marek Cekaw
Czajnik Darth Vadera

Producenci sprzętu AGD już od jakiegoś czasu lansują modę na wyposażenie kuchenne w klimatach Gwiezdnych Wojen. Ofertę takich produktów uzupełnia czajnik do herbaty, wykonany w kształcie hełmu Darth Vadera.

0

Wiele producentów akcesoriów kuchennych stara się wprowadzić nieco oryginalności do swej oferty i proponuje nam gadżety związane z popularnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawiązujących klimatem do tej znanej marki, a wśród nich znajdziemy m.in., deski do krojenia, tostery, opiekacze itp.

Star Wars Darth Vader Stovetop3

Kolejnym tego typu gadżetem jest czajnik przeznaczony do kuchenek gazowych lub elektrycznych, który nawiązuje do mrocznej postaci Darth Vadera. Produkt o wymiarach 22,86 x 17,78 cm i masie 1,15 kg przypomina z wyglądu jego charakterystyczny hełm chroniący zniszczoną twarz złoczyńcy, zaś uchwyt został wykonany w formie miecza świetlnego. Całość pokryto czarnym, błyszczącym lakierem.

Star Wars Darth Vader Stovetop2

Produkt wykonano z wysokiej jakości nierdzewnej stali przeznaczonej do kontaktu z żywnością, więc jego konstrukcja jest bardzo solidna. Pojemność czajnika wynosi 1,7-litra, a dodatkowo oczywiście zintegrowano z nim gwizdek informujący o zagotowaniu się wody.

Star Wars Darth Vader Stovetop1

Trzeba jednak liczyć się z tym, że tak wykonany czajnik nie jest tani. Kosztuje bowiem aż 50 dolarów, czyli tyle co typowy czajnik elektryczny.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.