Czy nowe urządzenia AGD firmy Samsung to tylko gadżety dla kobiety?

Daniel Laskowski
Czy nowe urządzenia AGD firmy Samsung to tylko gadżety dla kobiety?

Podczas międzynarodowych targów CES w Las Vegas zaprezentowano innowacyjne, ułatwiające życie rozwiązania do domu.

0

Technologia pomaga skutecznie uporządkować codziennie obowiązki a przy tym skrócić czas ich wykonywania.

Produkty, które pokazane będą na tegorocznych targach CES to między innymi lodówki z nowymi funkcjami i dostępem do Internetu, kuchenki mikrofalowe OTR zintegrowane z okapem, pralki z wbudowanym modułem Wi-Fi oraz udoskonalone modele piekarników.

8-calowe, ulepszone lodówki Samsung posiadają dostęp do Aplikacji „Lista zakupów” oraz dotykowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Aplikacja „Facebook” ułatwi przeglądanie wiadomości i śledzenie przyjaciół bez włączania komputera.

Lodówki te posiadają również szufladę FlexZone. Posiada również funkcję regulacji temperatury, dzięki czemu żywność pozostanie świeża na dłużej.

Regulację wilgotności w zamrażalniku i chłodziarce oraz temperatury umożliwia funkcja Twin Cooling Plus.

Kuchenka mikrofalowa SMH2117S wyróżniona została dzięki swojej pojemności oraz bardzo wydajnym diodom, które oświetlają płyty kuchenne.

Pośród nowości na targach CES 2012 Samsung pojawił się również udoskonalony model piekarnika z serii Flex Duo – NE595R1. Został on wyposażony w komorę o pojemności 167 litrów, która służyć może jako dwie mniejsze komory o pojemności 74 litry w górnej części i 88 litrów w dolnej. Komory przedzielone są przekładką Smart Divider,

Pralka WF457 jest połączeniem wydajności i innowacyjnego systemu Smart Control, ułatwiających proces prania. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na śledzenie cyklu prania oraz monitorowania m.in. programu, czasu pozostałego do końca itd.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.